Kvalita

Perfektní balení: klíč k vaší spokojenosti

Mnoho času jsme věnovali návrhům a přípravě balení, které zaručuje, že naše cukroví obdržíte v pořádku a v úhledném obalu. Cukroví dodáváme v krabičkách, které umožňují nejen zajistit obsah proti vnějšímu poškození během přepravy, ale současně také uchovávají cukroví v prostředí, které je vhodné pro potraviny, takže zásilka neztratí během cesty nic ze své vůně, chuti a křehkosti.

Naše garance kvality

Věříme, že naše cukroví patří k tomu lepšímu, které se v České republice peče. Spolupracujeme s rodinnými podniky, které jsme vybírali právě s ohledem na vysokou kvalitu, tradiční způsoby pečení a samozřejmě podle toho, kde se cukroví peče s láskou.

Rady pro skladování – pro ještě měkčí a křehčí cukroví

Cukroví od nás obdržíte víc než týden před Vánocemi, takže je třeba vyřešit jeho skladování. Necháte-li takové pečivo napospas mlsným pohledům zejména menších členům rodiny, dost možná se s ním na štědrovečerním stole již nesetkáte, nebo alespoň v notně prořídlé sestavě. Navíc vhodné skladování ještě prohloubí chuť a křehkost cukroví, které má navíc čas změknout a tím se stát ještě lákavějším.

Ze všeho nejdříve si musíte uvědomit, že vánoční pečivo obsahuje tuky, pro něž je nejvhodnějším místem na skladování čistý, chladný a vzdušný prostor. Zároveň, jako ostatně mnoho dalších potravin, cukroví nemá příliš rádo přímé sluneční světlo a navíc v takové situaci by jen těžko mohlo odolávat nenechavým strávníkům. Je dobré jej tedy ponechat v krabičce, ve které Vám cukroví dodáme. Vhodná může být také dostatečně velká plechová dóza s víkem nebo třeba velký keramický hrnec s poklicí.

Za všech okolností je ale nutné skladování nepodcenit, neboť právě stálá teplota a vlhkost uvnitř fólie nebo dózy má zásadní vliv na křehnutí a měknutí cukroví v období, které Vánocům předchází.